PISMO ZAHVALE SVIM DONATORIMA

Dragi svi,

lijepo je znati da u ovim teškim trenutcima negdje daleko postoji netko tko misli na nas. Niti u najgorem snu nitko od nas nije mogao pomisliti da bi nam se nešto tako moglo dogoditi, naročito potres koji je u nekoliko sekundi iznenada uništio domove mnogih.

Strah koji smo tada osjetili nikada nećemo zaboraviti. Od toga dana za mnoge više ništa nije isto kao prije. Životi mnogih su se promijenili, a neizvjesnost što će biti s nama i kada će to sve prestati, traje i dalje.

Ono dobro što je potres sa sobom donio je spoznaja da u svemu tome nismo sami i da postoje mnogi dobri ljudi i djeca koji su tu za nas, koji nam žele pomoći.

Hvala vam svima na potpori kad nam je bilo najteže. Hvala na toplim ljudskim riječima utjehe i porukama punih nade u bolji život.

Hvala vam na darovima. Uvijek ćete ostati u našim srcima!

M. T., 7.b

objavio: DANIJELA SELAK   datum: 31. 3. 2021.

PISMO ZAHVALE SVIM DONATORIMA

Dragi svi,

Hvala vam na darovima. Uvijek ćete ostati u našim srcima!

M. T., 7.b

objavio: DANIJELA SELAK   datum: 31. 3. 2021.

« Travanj 2021 »