Za naše male genijalce

Autor: DANIJELA SELAK, 12. 1. 2023.

"Za naše male genijalce" projekt je koji Hrvatska elektroprivreda d.d. organizira od 2015. godine. HEP donacijom računalne opreme, onim osnovnim školama kojima je to potrebno, želi poboljšati uvjete održavanja nastave i učenja te potaknuti razvoj kreativnog mišljenja.

Kao i prethodnih godina, i ove je godine odaziv škola na najtječaj bio velik.Natječaj je bio otvoren do 16. listopada 2022. Osim kreativnih video uradaka, stručna komisija uzela je u obzir i broj računala koje škola ima po broju učenika te je li škola već bila dobitnica i nalazi li se u području od posebne državne skrbi.

Između ostalih škola koje su dobile nova računala nalazi se i naša škola. Učenici 7. a razreda snimili su video koji je poslan natječaj, a u tome su im pomogle pedagoginja Ida Galić, tajnica Ivona Vidušić i učitelj informatike Ivan Koreny.

Za naše male genijalce

Autor: DANIJELA SELAK, 12. 1. 2023.