Županijska smotra Lidrano 2017.

Autor: DANIJELA SELAK, 16. 2. 2017.

Županijska smotra Lidrano 2017. godine održana je u Petrinji 16. veljače. Predstavnici naše škole bili su Patrik Sladović, 6.a, s mentoricom Asemom Kurtović koji je nastupio u kategoriji pojedinačnih scenskih nastupa. Kazivao je povijesni govor Vlade Gotovca „Generali, Hrvatska se vas ne boji“. U istoj kategoriji nastupili su i učenici Antonio Rožić, 7.c, i Tena Kolarić, 8.c. Njihova mentorica bila je učiteljica hrvatskoga jezika Ljiljana Drnić. Antonio je govorio stihove Enesa Kiševića „Velik kao dijete“, a Tena stihove Vesne Krmpotić „Što sam ja tebi, more…“

U kategoriji skupnih scenskih nastupa nastupili su učenici 4. Razreda koje je za nastup pripremala učiteljica Nina Ceković Prangovski. Izveli su dramsko-scensku igru „Lopov u razredu“ prema djelu spisateljice Sanje Polak.

U kategoriji školski listova našu školu predstavljao je Plamen, list koji rade učenici novinarske skupine pod vodstvom učiteljice Danijele Selak.

Naš je list predložen za državnu smotru Lidrano 2017.

Danijela Selak, učiteljica

Svim hrabrim učenicima i njihovim vrijednim mentorima čestitamo na uspjehu i želimo puno uspjeha u daljnjem radu

Županijska smotra Lidrano 2017.

Autor: DANIJELA SELAK, 16. 2. 2017.

Naš je list predložen za državnu smotru Lidrano 2017.

Danijela Selak, učiteljica