preskoči na sadržaj
 

Djelatnici škole u 2018./2019. školskoj godini

 

Podaci o ravnatelju i stručno razvojnoj službi

R. br. Ime i prezime Struka Posao koji obavlja
1. Vesna Šebek mag. prim. educ. ravnateljica
2. Mira Petek Trajanov prof. psihologije psihologinja
3. Gabrijela Kramarić Eid prof. pedagogije pedagoginja
4. Tihomir Bušić prof. defektolog-logoped defektolog
5. Željka Đerć mag.cult. knjižničarka

 

Podaci o administrativno - tehničkim radnicima

R. br. Ime i prezime Struka Posao koji obavlja
1.

Ivona Vidušić 

magistar iur tajnica
2. Sandra Harčević ekonomist računovođa
3. Vlado Bušić upravni referent blagajnik
4. Valentina Ćuk kuharica kuharica
5. Nikolina Trkulja kuharica kuharica
6. Zdenka Muža kuharica kuharica
7.  Ivan Malović ložač domar - ložač
8. Ivan Šajtušić ložač domar - ložač
9. Marica Malović radnik spremačica
10. Katica Pavlinac radnik spremačica
11. Janica Jakopović radnik spremačica
12. Jasna Vojnović radnik spremačica
13. Štefica Kirin radnik spremačica
14.  Ervina Rožanković  kuharica kuharica PB
15.  Marijan Rendulić  radnik  spremač

 

 

 

Podaci o učiteljima

 RAZREDNA NASTAVA

 

Red broj Ime i prezime učitelja/učiteljice Zvanje Stupanj stručne spreme MENTOR/ SAVJETNIK PREDMET KOJI PREDAJE
1. Zdenka Balen Nastavnik RN        VŠS       -  Učiteljica RN
2.  Nina Ceković Prangovski Dipl. učitelj RN        VSS       -  Učiteljica RN
3. Suzana Jelača Dipl. učitelj s PP povijest        VSS      - Učiteljica RN
4.  Krešimir Klarić Nastavnik RN        VŠS        - Učitelj RN
5. Damir Korpar Nastavnik RN        VŠS     - Učitelj RN
6. Jolanda Kozić Nastavnik RN        VŠS     - Učiteljica RN
7. Jadranka Kralj Nastavnik RN        VŠS     - Učiteljica RN
8. Mirjana Kraker Nastavnik RN        VŠS      - Učiteljica RN
9. Martina Milinković Dipl. učitelj s PP geografija        VSS     - Učiteljica RN
10. Nada Milošić Nastavnik RN        VŠS     - Učiteljica RN
11. Đurđa Mladenović Nastavnik RN        VŠS     - Učiteljica RN
12. Martina Saitlik Dipl. učitelj s PP hrvatski jezik        VSS     - Učiteljica RN
13. Štefica Šantić Nastavnik RN        VŠS     - Učiteljica RN
14. Željkica Tačković Dipl učitelj s PP geografija       VŠS     - Učiteljica RN
15. Vlasta Vujnović Nastavnik RN       VŠS     - Učiteljica RN
16. Hrvoje Puškarić Mag. prim. obrazov. modul informatika       VSS     - Učitelj u produženom boravku
17. Karla Vrdjuka Mag. prim. obrazovanja      VSS    - Učiteljica u produženom boravku

 PREDMETNA NASTAVA

Redni broj Ime i prezime učitelja/učiteljice Zvanje Stupanj stručne spreme

Mentor/

savjetnik

Predmet koji predaje
1

Marija Mitar

Mag.eduk.HJ i knjiž.

VSS

-

-

hrvatski jezik

2.  Đurđica Petković-Biočić Nastavnik HJ VŠS - hrvatski jezik
3.  Marijana Zabrešćak Učitelj RN s PP HJ VSS - hrvatski jezik
4.  Danijela Selak Dipl.učitelj s PP HJ VSS - hrvatski jezik
5.  Jasminka Vidović-Buinac Mag.Art. VSS mentor likovna kultura
6.  HelenaFilipović Nastavnik glazbe VŠS savjetnik glazbena kultura
7.  Ivančica Puškarić Prof. EJ i knjiž. i FJ i knjiž. VSS mentor engleski jezik
8.  Suad Osmanagić Dipl.učitelj s PP EJ VSS - engleski jezik
9.  Lahorka Marić Dipl.učitelj s PP EJ VSS - engleski jezik
10.  Katarina Dumančić Kežman Dipl.učitelj s PP EJ VSS - engleski jezik
11. Valentina Ručnov Dipl.učitelj s PP NJJ VSS - njemački jezik
12. Nada Arsoska Nastavnik kemije VŠS - kemija
13.  Tomislav Marjanović Dipl.učitelj s PP prirodoslovlje VSS - priroda
14. Boris Majić Mag.eksperiment.biologije VSS - biologija
15.  Ana Brleković Mlađenović Dipl.učitelj s PP matematika VSS - matematika
16. Dora Sučić Magistar edukacije matematike VSS - matematika
17. Marina Špehar Bjelić Dipl.učitelj s PP matematika VSS - matematika
18.  Staša Muža Prof.povijesti i geografije VSS - povijest i geografija
19.  Tomislav Turkalj Prof.povijesti VSS - povijest
20.

Ivančica Radaković

Vesna Banozzi Tubić

Prof.povijesti i geografije

prof.geologije i geografiije

VSS

VSS

-

-

povijest

geografija

21. Branka Siljadi Prof.fizike VSS - fizika
22.  Marija Vrbanac Nastavnik tehničkog i fizike VŠS mentor tehnička kultura
23. Tihomir Ceković Dipl.ing.prometa VSS - tehnička kultura
24.  Ranko Hrs Prof.fizičke kulture VSS - tjelesna i zdravstvena kultura
25. Mirela Gec Prof.fizičke kulture VSS - tjelesna i zdravstvena kultura
26. Darko Jelekovac Dipl.kateheta VSS - vjeronauk
27. Monika Leško Dipl.kateheta VSS - vjerinauk
28. Dubravka Štimac-Tomaš Dipl.kateheta VSS mentor vjeronauk
29. Amila Škorić Nastavnik islamskog vjeronauka VŠS - vjeronauk
30. Ivan Koreny Nastavnik RN, informatičar VŠS - informatika

 

Tražilica



Kalendar
« Prosinac 2019 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
Prikazani događaji


Oglasna ploča

Informativni linkovi
Dnevni tisak

Informatika


Anketa (mala)
Volite li više nastavu ujutro ili poslijepodne?




Arhiva vijesti




preskoči na navigaciju