ŠTO SMO RADILI DA BI LJUBAV ZASLADILI?

Autor: LAHORKA MARIĆ, 21. 2. 2019.

Što smo radili da bi ljubav zasladili?

Na Dan zaljubljenih u Osnovnoj školi Braće Ribar Sisak u školskoj knjižnici i čitaonici sve je bilo ružičasto i slatko. Na kreativnim radionicama u suradnji sa knjižničarkom Željkom Đerić i učiteljima Ninom Ceković Prangovski, Suzanom Jelačom i Krešimirom Klarićem  te učenicima 2 a., 2 b. i 2 c. izrađivale su se prigodne čestitke za naše najdraže koje su vrijedni učenici lijepili, bojali, posipali šljokicama i raznim materijalima kako bi svojom kreativnošću izrazili ljubav prema svojim najdražima.

No, tu nije kraj jer su naši učenici čak i ljubavne porukice sastavljali! 😊

Osnovni cilj radionice u školskoj knjižnici je bio da se kroz igru, razgovor i učenje djeci ostavi poruka da je ljubav jedan od najvažnijih ljudskih osjećaja i velika inspiracija i pokretač u životu, radu i umjetničkom stvaralaštvu čovjeka.

Stoga Vam svima želimo puno ljubavi u životu!! ☺

ŠTO SMO RADILI DA BI LJUBAV ZASLADILI?

Autor: LAHORKA MARIĆ, 21. 2. 2019.

Što smo radili da bi ljubav zasladili?

No, tu nije kraj jer su naši učenici čak i ljubavne porukice sastavljali! 😊

Stoga Vam svima želimo puno ljubavi u životu!! ☺