Školski list Plamen

Za školske listove kažu da su iz godine u godinu sve bolji, zanimljiviji i profesionalniji. Istu bismo rečenicu mogli reći i za Plamen, list učenika OŠ Braća Ribar - Sisak. Potvrda njegove kvalitete sigurno je i deveta diploma na državnoj razini. (Branka Primorac, urednica Večernjakovog priloga Revija).

Uredništvo Plamena

Časopis Plamen s učenicima radi Danijela Selak, učiteljica hrvatskog jezika.

Ivan Koreny je grafički urednik.

Ovaj je posao naporan i odgovoran, potpuno kreativan i nepredvidiv, izazovan i lijep.

1996.
Diploma za najbolje ostvarenje u novinarskom izrazu na Hrvatskom školskom susretu Lidrano 1996. godine. Urednica Ljiljana Drnić, učiteljica hrvatskog jezika. Grafički urednik Ivan Koreny, učitelj informatike.

1997.
Diploma za najbolje ostvarenje u novinarskom izrazu na Hrvatskom školskom susretu Lidrano 1996. godine. Urednica Ljiljana Drnić, učiteljica hrvatskog jezika. Grafički urednik: Ivan Koreny, učitelj informatike.

1998.
Diploma za najbolje ostvarenje u novinarskom izrazu na Hrvatskom školskom susretu Lidrano 1998. godine. Urednica Ljiljana Drnić, učiteljica hrvatskog jezika. Grafički urednik: Ivan Koreny, učitelj informatike.

1999.
Diploma za najbolje ostvarenje u novinarskom izrazu na Hrvatskom školskom susretu Lidrano 1999. godine.Urednica Ljiljana Drnić, učiteljica hrvatskog jezika. Grafički urednik: Ivan Koreny, učitelj informatike.

2000.
Diploma za najbolje ostvarenje u novinarskom izrazu na Hrvatskom školskom susretu Lidrano 2000. godine. Urednica Ljiljana Drnić, učiteljica hrvatskog jezika. Grafički urednik: Ivan Koreny, učitelj informatike.

2001.
Diploma za najbolje ostvarenje u novinarskom izrazu na Hrvatskom školskom susretu Lidrano 2001. godine. Urednica Ljiljana Drnić, učiteljica hrvatskog jezika. Grafički urednik: Ivan Koreny, učitelj informatike.

2002.
Diploma za najbolje ostvarenje u novinarskom izrazu na Hrvatskom školskom susretu Lidrano 2002.. godine. Urednica Ljiljana Drnić, učiteljica hrvatskog jezika. Grafički urednik: Ivan Koreny, učitelj informatike.

2003.
Diploma za najbolje ostvarenje u novinarskom izrazu na Hrvatskom školskom susretu Lidrano 2003. godine. Urednica Ljiljana Drnić, učiteljica hrvatskog jezika. Grafički urednik: Ivan Koreny, učitelj informatike.

2004.
Diploma za najbolje ostvarenje u novinarskom izrazu na Hrvatskom školskom susretu Lidrano 2004. godine. Urednica Ljiljana Drnić, učiteljica hrvatskog jezika. Grafički urednik: Ivan Koreny, učitelj informatike.

2005.
Časopis je predložen za državno natjecanje Lidrano 2005. Nije pozvan. Urednica Ljiljana Drnić, učiteljica hrvatskog jezika. Grafički urednik: Ivan Koreny, učitelj informatike.

2006.
Časopis je predložen za državno natjecanje Lidrano 2006. Nije pozvan. Urednica Ljiljana Drnić, učiteljica hrvatskog jezika. Grafički urednik: Ivan Koreny, učitelj informatike.

2007.
Časopis je predložen za državno natjecanje Lidrano 2007. Nije pozvan. Urednica Ljiljana Drnić, učiteljica hrvatskog jezika. Grafički urednik: Ivan Koreny, učitelj informatike.

2008.
Časopis je predložen za državno natjecanje Lidrano 2008. Nije pozvan. Urednice Đurđica Petković - Biočić i Ivana Kireta, učiteljice hrvatskog jezika. Grafički urednik: Ivan Koreny, učitelj informatike.

2009.
Časopis je predložen za državno natjecanje Lidrano 2009. Nije pozvan. Urednica Đurđica Petković - Biočić, učiteljica hrvatskog jezika. Grafički urednik: Ivan Koreny, učitelj informatike.

2010.
Časopis je predložen za državno natjecanje Lidrano 2010. Nije pozvan. Urednica Đurđica Petković - Biočić, učiteljica hrvatskog jezika i Monika Leško, diplomirani kateheta. Grafički urednik: Ivan Koreny, učitelj informatike.

2011.
Časopis je predložen za državno natjecanje Lidrano 2011. Nije pozvan. Urednica Đurđica Petković - Biočić, učiteljica hrvatskog jezika i Monika Leško, diplomirani kateheta. Grafički urednik: Ivan Koreny, učitelj informatike.