PROJEKT - JA NISAM PLASTIČNA VREĆICA

Autor: Ivan Koreny, 22. 3. 2013.

19. i 20. ožujka u holu naše škole su Laura Galović i Petra Stuparić, predstavnice naše škole u gradskom Vijeću učenika održale kratku i zanimljivu prezentaciju o štetnosti plastičnih vrećica.

Ova prezentacija je dio projekta gradskog Vijeća učenika koji se zove „Ja nisam plastična vrećica“. Učenici su ih slušali s velikim zanimanjem jer su informacije koje su cure prezentirale bile vrlo zanimljive ali i zastrašujuće, pa je završna poruka ove prezentacije da bismo trebali smanjiti upotrebu plastičnih vrećica što je moguće više naišla na odobravanje svih učenika.

Važno je spomenuti da su na gradskom Vijeću učenika naše Laura i Petra pohvaljene i istaknute kao predstavnice koje su se najviše potrudile oko realizacije ovog projekta, a Laura će 20. travnja predstavljati našu školu na nacionalnom skupu vijećnika koji će se održati u Rovinju! Bravo, cure!

PROJEKT - JA NISAM PLASTIČNA VREĆICA

Autor: Ivan Koreny, 22. 3. 2013.