Slavimo zajedno 90. rođendan Starog mosta

Autor: DANIJELA SELAK, 16. 5. 2024.

Dana 14. 5. 2024.g. u Gradskoj galeriji Striegl otvorena je likovna izložba dječjih radova na temu “Slavimo zajedno 90. rođendan Starog mosta“.

Izložbu su otvorile gradonačelnica Kristina Ikić Baniček i ravnateljica galerije Alma Trauber koje su uručile prigodne nagrade učenicima s najuspjelijim radovima kao i priznanja njihovim mentorima i mentoricama.

Likovna tema ovogodišnjeg natječaja je Stari most u zadanoj slikarskoj tehnici akvarela.

Nagrađeni su likovni radovi u tri kategorije i tri razine: vrtićki uzrast, niži razredi osnovne škole i viših razredi osnovne škole.

Tri učenice petog razreda i jedna učenica osmog razreda naše škole sudjelovale su na ovoj izložbi/natječaju. Učenica Emma Borovac nagrađena je u kategoriji viših razreda visokim drugim mjestom.

Bravo Emma, čestitamo na postignutom uspjehu!

Pozvani ste pogledati ovu zanimljivu izložbu koja će biti otvorena punih mjesec dana na adresi Holandska kuća (2.kat), Rimska ulica br. 10, Sisak

Jasminka Vidović Buinac, mag.art.

Slavimo zajedno 90. rođendan Starog mosta

Autor: DANIJELA SELAK, 16. 5. 2024.

Bravo Emma, čestitamo na postignutom uspjehu!

Jasminka Vidović Buinac, mag.art.

« Rujan 2024 »