Moja županija u Europskoj uniji

Autor: Ivan Koreny, 11. 5. 2015.

Sudjelovali smo na 1. likovnoj izložbi osnovnih škola na temu „Moja županija u europskoj uniji“ kojom je uz brojna druga događanja obilježen Dan Europe i Europski tjedan 2015. u Sisačko-moslavačkoj županiji.

Natječaju se odazvalo 16. osnovnih škola sa po pet likovnih uradaka kreiranih u tehnici kolaža. Komponirajući iz tekstila, papira i plastike naglašava se održivi razvoj koji podrazumijeva brigu o zaštiti čovjekovog okoliša i ono što je najvažnije – inovativnost u idejama i izvedbama.

O izložbi je uvodno govorila Tatjana Puškarić, ispred županijskog savjeta za europske integracije, a izložbu je otvorila ravnateljica knjižnice Dubravka Šurlan.

Školama je uručen prigodan poklon.

Pozivamo Vas u prostor Narodne knjižnice i čitaonice Vlado Gotovac, Rimska bb., izložba je otvorena do kraja tjedna!

Pogledajte radove pet najkreativnijih učenika:

Josipa Safić, 5.d.,

Martina Kolar, 5.b.,
Lucija Bunjevac, 5.b.,
Tea Vidović, 6,a.,
Patrik Živčec, 6.c.

Sisak, 8.5.2015.

Jasminka Vidović Buinac, mag.art.

Moja županija u Europskoj uniji

Autor: Ivan Koreny, 11. 5. 2015.

Školama je uručen prigodan poklon.

Pogledajte radove pet najkreativnijih učenika:

Josipa Safić, 5.d.,

Martina Kolar, 5.b.,
Lucija Bunjevac, 5.b.,
Tea Vidović, 6,a.,
Patrik Živčec, 6.c.

Sisak, 8.5.2015.

Jasminka Vidović Buinac, mag.art.