Izložba dječjih likovnih radova 'Vozači oprez, djeca u prometu'

Autor: Administrator , 10. 12. 2011.

Izložbu dječjih likovnih radova u svojim je prostorijama održalo Jadransko osiguranje. Učenici su 3. 12. 2011. posjetili izložbu. Na temu “ Vozači oprez, djeca u prometu” učenici  prvih razreda naše škole, zajedno s razrednim odjelom iz  Žabna, izradili su crteže. Na licima učenika vidjelo se zadovoljstvo kada  su  na izložbi pronašli izložen svoj rad.

Jadransko osiguranje nagradilo je najbolje radove svakog razrednog odjela. Iz Područne škole Žabno nagrađen je Borna Ovanin, Lorena Mikinac iz 1.a, Balent Bruno iz 1.b te  Dora Žarinčić iz 1.c razrednog odjela matične škole.

Izložba je završila malom zakuskom i prigodnim poklonima koje su nagrađenim učenicima uručile predstavnice Jadranskog osiguranja. Sretni i zadovoljni bili su i roditelji. Prisutne je razveselio klaun prigodnim programom.

Izložba dječjih likovnih radova 'Vozači oprez, djeca u prometu'

Autor: Administrator , 10. 12. 2011.