AKCIJA "PLASTIČNIM ČEPOVIMA DO SKUPIH LIJEKOVA"

Autor: Ivan Koreny, 23. 12. 2015.

Poslana prva tura čepova za humanitarnu akciju „Plastičnim čepovima do skupih lijekova“

Tijekom prvog polugodišta učenici naše škola su prikupljali plastične čepove i tako aktivno sudjelovali  u hvale vrijednoj humanitarnoj akciji „Plastičnim čepovima do skupih lijekova“ za pomoć Udruzi oboljelih od leukemije i limfoma Hrvatske. Naši mali i veliki ekolozi sa svojim učiteljima mentorima Brankom Prpić i Tomislavom Marjanović su od mjeseca listopada do zadnjeg nastavnog dana preuzimali čepove koje su donosili učenici naše škole, od prvašića do osmaša,  i tako skupili oko 50 kilograma plastičnih čepova. Čepovi će već prije Božića biti dostavljeni Udruzi oboljelih od leukemije i limfoma Hrvatske kojima će, nadamo se, i ovaj naš mali doprinos pomoći u nabavci neophodnih a skupih lijekova.

Svim članovima Udruge šaljemo puno naših pozitivnih misli, puno ljubavi i želja za zdravljem i srećom, kako u nadolazećim blagdanima tako i u svim narednim danima i godinama. Ovu akciju ćemo nastaviti u sljedećem polugodištu, zato – čuvajte plastične čepove i donesite ih u školu kad se vratimo na nastavu! wink

AKCIJA "PLASTIČNIM ČEPOVIMA DO SKUPIH LIJEKOVA"

Autor: Ivan Koreny, 23. 12. 2015.