Naša škola bila je domaćin 58. Županijskog natjecanja Tehničke kulture

Autor: Ivan Koreny, 8. 3. 2016.

Naša škola bila je domaćin 58. Županijskog natjecanja Tehničke kulture šesti puta za redom.

Čak pet učenika naše škole zasluženo su osvojili prvo mjesto te su upućeni na državno natjecanje u Primoštenu.

1. mjesto. Pod vodstvom mentorice Marije Vrbanac natjecali su se Ivan Muža učenik 8D razreda natjecao se u   P – kategoriji Modelarstva uporabnih tehničkih tvorevina, Katarina Šaban iz 8C razreda.

natjecala se u Fotografiji, Elena Knežević 5C H – kategorija Maketarstvo i  Modelarstvo te Lucija Bunjevac iz 6B razreda u kategoriji Graditeljstvo.

Pod vodstvom mentora Tihomira Cekovića natjecao se Matej Đudarić 8D u P – kategoriji Automatika također kao i svi gore navedeni, osvojio je prvo mjesto.

Sudjelovali smo i u H – kategoriji strojarstvo:

Strojarske konstrukcije: Marko Faletar 7B (4. Mjesto)
Obrada materijala: Antonio Podunavac  7A (5. Mjesto)

Čestitamo svim učenicima naše škole na sudjelovanju te onima koji su prošli želimo svu sreću na državnom natjecanju u Primoštenu.

Naša škola bila je domaćin 58. Županijskog natjecanja Tehničke kulture

Autor: Ivan Koreny, 8. 3. 2016.

Sudjelovali smo i u H – kategoriji strojarstvo:

Strojarske konstrukcije: Marko Faletar 7B (4. Mjesto)
Obrada materijala: Antonio Podunavac  7A (5. Mjesto)