Humanitarna akcija za malog Matu „Ruke dobrote za zdravlje – za Matu“

Autor: Administrator , 7. 2. 2012.

Humanitarna akcija za malog Matu „Ruke dobrote za zdravlje – za Matu“

23. siječnja ove godine na sjednici Dječjeg gradskog vijeća  grada Siska usvojen je prijedlog za pokretanje humanitarne akcije pomoći bolesnom dječaku Mati Bešliću. Dvoipogodišnji Mate  boluje od teške bolesti (spinalne mišićne distrofije) i disanje mu je moguće samo uz respirator i u potpunosti je ovisan o njezi i brizi roditelja. Stoga je na prijedlog vijećnika Dječjeg gradskog vijeća, u kojem našu školu predstavljaju učenice 7. razreda Petra Stuparić i Brigita Žamarija, donešena odluka da se sve sisačke škole uključe u ovu humanitarnu akciju za pomoć malom Mati.

Svi naši učenici i učitelji mogu pomoći tako da kupe bon u vrijednosti 1, 2, 5 ili 10 kn koji će se od 8. do 14. veljače prodavati u holu naše škole pod velikim odmorom. Pomozimo malom Mati i još jednom pokažimo kako Ribarovci imaju veliko srce!

Humanitarna akcija za malog Matu „Ruke dobrote za zdravlje – za Matu“

Autor: Administrator , 7. 2. 2012.