Učenica Ema Harčević uspješno predstavila svoj rad

Autor: DANIJELA SELAK, 1. 3. 2017.

ŽUPANIJSKA  SMOTRA  LIKOVNOG  STVARALAŠTVA – LIK 2017.

Osnovna škola Vladimira Vidrića u Kutini ugostila je u ponedjeljak 28. veljače dvanaest učenika i njihovih mentora u okviru županijske smotre likovnog stvaralaštva LIK 2017. Sudionicima osnovnih i srednjih škola naše županije obratila se ravnateljica škole Snježana Coha koja je čestitala na uspjehu i otvorila izložbu. Dobrodošlicu je u ime grada Kutine prisutnima uputio gradonačelnik Andrija Rudić.

Ovogodišnja tema natječaja je Zvučna slika, kreirana u tehnici digitalne fotografije. Našu školu svojim radom predstavlja  E m a   H a r č e v i ć,  učenica 6.a razreda.

Radovi se šalju u Prvu sušačku hrvatsku gimnaziju u Rijeci gdje će se krajem travnja održati državna razina natjecanja. Sretno svima!

Jasminka Vidović Buinac

Nakon prigodnog programa koji su priredili vrijedni vidrićevci, predsjednica povjerenstva za odabir likovnih radova, Marijana Milas, prof., zahvalila se svim kreativcima na sudjelovanju, predloženima za državnu smotru poželjela sreću i uspjeh te im uručila katalog izložbe. Nakon izložbe svi smo se uputili ka Muzeju Moslavine Kutina i galeriji gdje smo pored dva stalna postava pogledali izložbu na temu „Srednjovjekovna čudovišta“

Učenica Ema Harčević uspješno predstavila svoj rad

Autor: DANIJELA SELAK, 1. 3. 2017.

ŽUPANIJSKA  SMOTRA  LIKOVNOG  STVARALAŠTVA – LIK 2017.

Jasminka Vidović Buinac