24. 5. 2012. Projekt: Kako izraziti osjećaj u mediju digitalne fotografije?

Autor: Administrator , 24. 5. 2012.

Između 280 radova pristiglih iz SAD-a, Filipina, Portugala, Slovenije i Hrvatske naši radovi su zadovoljili propozicije natječaja i uvršteni su u međunarodnu izložbu/projekt: Kako izraziti osjećaj u mediju digitalne fotografije?

Odnosno njegovom trećem dijelu: Osjećaj radosti u radovima učenika/učenica od 12 do 19 godina izražen u mediju digitalne fotografije (JOY/RADOST).
Dvije učenice naše škole: Lucija Kosina 7.r i Franka Knežević, 8.r autorice su odabranih radova. U nastavku pogledajte priložene radove:

Rad Franke Knežević, 8.r.: Bellin ples zahvalnosti.

Rad Lucije Kosine, 7.r.: pod nazivom Ususret Božiću.

Online katalog i izložba biti će prezentirani na otoku Lemnosu, Cipar, u lipnju mjesecu na InSEA-inom Međunarodnom kongresu, a nakon tog termina izložba će se održati i kod nas.

Jasminka Vidović Buinac

24. 5. 2012. Projekt: Kako izraziti osjećaj u mediju digitalne fotografije?

Autor: Administrator , 24. 5. 2012.

Rad Franke Knežević, 8.r.: Bellin ples zahvalnosti.

Rad Lucije Kosine, 7.r.: pod nazivom Ususret Božiću.

Jasminka Vidović Buinac