JOŠ JEDNA POBJEDA RIBARA

Autor: DANIJELA SELAK, 23. 6. 2017.

Prijavili smo se na natječaj "Nutribullet obnavlja vašu školsku kuhinju" na koji su se mogle prijaviti sve osnovne škole na području Republike Hrvatske koje imaju kuhinju u kojoj učenici priređuju ili konzumiraju obroke za vrijeme trajanja nastave. Zadaća je bila napraviti priču bilo tekstom, slikom, fotografijom ili video uratkom i time naglasiti zašto je baš naša škola pravi kandidat za obnovu kuhinje.

Učenici 4. a razreda i učiteljica Nina Ceković Prangovski prijavili su se na natječaj. Snimili su film o školi, napisali priču i svoje uratke poslali. Svi su bili sretni kada je stigla obavijest da smo pobjednici natječaja.

Djelatnici Delimana posjetili su školu 21. lipnja 2017. i snimili film o školi koji će biti emitiran na televiziji.

Danijela Selak

JOŠ JEDNA POBJEDA RIBARA

Autor: DANIJELA SELAK, 23. 6. 2017.

Danijela Selak