Prva biciklijada naše škole

Autor: Marijana Zabrešćak, 28. 9. 2017.

Izvannastavna skupina Pustolovi pod vodstvom učitelja Mirele Gec, Ranka Hrsa te Tomislava Turkalja organizirat će prvu biciklijadu naše škole. Cilj ove, ali i svih ostalih aktivnosti  naših  Pustolova, jest organizirano provođenje slobodnog vremena vikendom.

Marijana Zabrešćak

Osim druženja, biciklisti će kućama otići s novim saznanjima o pravilima ponašanja u prometu s naglaskom na obvezno nošenje kacige. Biciklijadom će sudionici podržati i novi projekt naše škole Podrži prijatelja čiji je cilj važnost međusobnog uvažavanja, podrške te stvaranja osjećaja zajedništva i prijateljstva malih i velikih Ribarovaca.

Cijela bi se priča realizirala 30. rujna 2017. godine u vremenskom razdoblju od 12 do 16 h. Start bi vožnje bio ispred naše škole, a cilj Stari grad. Biciklijada će se odvijati ulicama i biciklističkim stazama našega grada, a u vožnji bi se učenicima od 5. do 8. razreda te njihovim učiteljima, pridružili i pomogli članovi RBU Labudovi Sisak.

Dragi čitatelju, želiš li uživati u ugodnoj vožnji ulicama najljepšega grada, pridruži nam se. Priči nije kraj, na cilju će sudionike dočekati okrijepa sokovima (donacija McDonald's Sisak) i sendvičima (donacija MIP Sisak te restoran Stari grad), ali i edukativno predavanje, poligon koji će sastaviti učiteljica tehničke kulture Marija Vrbanac te najvažnije, druženje.

Prva biciklijada naše škole

Autor: Marijana Zabrešćak, 28. 9. 2017.

Marijana Zabrešćak